Блог редактора

Незабаром Пасха. Давайте розповімо про воскреслого разом!

Пасха вже скоро завітає до нас! Підготуватися до Великодня означає зрозуміти, що це може принести в наше життя. І розповісти про це іншим!

А з газетою «Слово про Слово» це можна зробити легко і святково! Великодній номер «Слово про Слово» – це розумна, зрозуміла, підкріплена фактами Звістка про Христа, яку зрозуміє кожен!

Підпишіть своїх друзів на «Слово про Слово» перед Великоднем – це безконтактний спосіб принести їм добру новину про Божу поміч і спасіння.

Подарувати людям «Слово про Слово» на Пасху – це підняти їм настрій, дати шанс дізнатися, що стоїть за знаменитою фразою «Христос воскрес!».

Всього кілька слів про Христа можуть назавжди змінити життя людини. І неважливо, як ці слова дійдуть до людей: через соцмережі або через паперові сторінки, поштою або особисто в руки… Головне, щоб Добра Новина дійшла до адресата.

Ви можете стати «ангелами Пасхи» – тими вісниками, які розкажуть людям про воскресіння Христа.

Підпишіть людей на «Слово про Слово» в соціальних мережах:

Facebook Twiter Instagram  Viber Telegram

Замовите “Слово про Слово” на Пасху для благовістя: +38 (096) 612 60 96 (Viber; WhatsApp),

Або замовляйте на сайті:

Замовити газету

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button