Блог Андрія Савича

Життя, як кіно

Уявіть собі, що ваше життя – це кіно, в якому ви актори, а Бог режисер і сценарист. Ви граєте себе, але можна зіграти тільки один раз і все знімається за один дубль, тому переграти будь-який епізод неможливо.

Для Бога, як і для режисера звичайного фільму, вже все знято. Він бачить початок і кінець, знає навіть що було до 1 кадру та буде після титрів. У Бога є режисерська версія сценарію, де прописані всі деталі та нюанси, які знає тільки Він.

Як би це не звучало, але фільм нашого життя не про нас, не ми головні актори. Бог «знімає» серіал історії людства, де головну роль визначено сину Режисера − Ісусу Христу. Всі серії першого сезону «Старий Заповіт» готували глядача до появи Ісуса Христа, натякали на Нього, а часом говорили дуже прямо. «Різдво» − це перша сепія другого сезону, коли головний персонаж нарешті появився в кадрі як маленьке немовля в яслах. Всі глядачі небес були прикуті до своїх телеекранів, спостерігаючи, як великий Режисер вводить в історію Свого сина. Ісус зіграв драматичну роль супергероя, Який спасає людство ціною власного життя. Це була дуже складна і відповідальна роль, але Він зіграв слово в слово за сценарієм і показав приклад того, як слід грати визначені нам ролі у третьому сезоні.

Річ у тому, що є актори, які бунтують проти визначених їм ролей, проти декорацій, проти гриму, проти Режисера. Вони постійно конкурують, бажають тих ролей, які дісталися іншим, критикують Режисера, грають зовсім не по сценарію через що постійно все псують. Дехто навіть наполягає на своїй версії фільму, бо вважає, що краще Режисера розуміється в кіно.

Тому бажаю вам у Новому Році бути акторами, які приймають і якнайкраще грають свою роль, бо тільки так зможете явити красу і велич Режисера та втілити Його задум в життя. Результатом цього буде те, що ви отримаєте похвалу від Творця цього блокбастеру, а ваші імена будуть занесені до Алеї Слави на небесах.

Читайте також:

Схожі статті

Ну, що готові до зйомок нової серії під назвою «2022»? До початку залишилося зовсім небагато. Пам’ятайте, у вас буде тільки один дубль. Зіграйте так, щоб Режисер пишався вами.

3, 2, 1… Камера! Мотор! Поїхали!…

З Новим 2022 роком!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button