Притчі

І він помер…

У Лондоні жив купець, який не вірив у божественне походження Біблії, ніколи не читав Слова Божого і не слухав проповідей.

Якось одній із його племінниць вдалося все-таки умовити його послухати одну проповідь. Цього вечора проповідник читав із п’ятого розділу Буття, в якому вісім разів зустрічаються слова: «І він помер». Сама племінниця була розчарована.

— Чому Бог припустив, — думала вона, — що саме сьогодні проповідник обрав такий монотонний текст про родовід?

Дорогою додому дядько не промовив жодного слова. З кожним кроком у його вухах звучали слова: «І він помер».

Увечері в кімнаті з кожним ударом настінного годинника у його вухах звучало: «І він помер». Наступного ранку, сидячи за письмовим столом, він знову чув лише ці слова: «І він помер». Він не міг сконцентрувати свої думки й навіть у простих підрахунках став робити грубі помилки.

– Ні, – вигукнув він, – я мушу сам ще раз прочитати цей розділ!

Він розкрив роками нечитану Біблію і прочитав розділ з наполегливо повторюваними словами «І він помер», що нагадували йому так наполегливо про неминучість смерті.

Бог ужив ці слова, щоб розбудити його совість, що давно заснула.

– Зараз я ще серед тих, що живуть, – думав купець, – але й про мене колись теж буде сказано: «І він помер». А що потім?

Усвідомлюючи згубний стан своєї душі, він не знайшов спокою, поки не пізнав Ісуса Христа як свого Спасителя, який сказав: «Я – воскресіння і життя; віруючий у Мене, якщо й помре, оживе» (Ів. 11, 25-26).

Джерело: xristianin.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button