Сім'я

Жінка, яка допомагає чоловіку реалізувати Божу мрію про нього

Про те, як стати такою дружиною говорили на сестринській конференції 21 листопада у церкві «Слово Істини» (с. Бродівське, Рівненського району).

Марічка Галюк, мотиваційна спікерка, християнська блогерка, засновниця мотиваційного руху «Портрет щасливої християнки» та Інстаграм-челенджу #churchlook_slavic, через призму історій про жінок Біблії пояснила, наскільки впливовою може бути жінка для свого чоловіка. Організатори визначили аудиторію слухачок віком від 16 до 40 років, щоб дівчата, які готуються до шлюбу, і молоді дружини почули те, що необхідне для того, аби побудувати щасливу та міцну сім’ю.

«Вперше у нашій місцевості відбувся такий вечір для сестер. Ми молилися, щоб Бог по-особливому говорив до їхніх сердець, і кожна дівчина й дружина відчули свою важливість у Божих очах. Вдячний команді, яка приклала чимало зусиль, аби організувати це дійство. Сподіваємося, що своїм прикладом ми надихнемо інші церкви проводити такі тематичні вечори» – Веніамін Ігнатьєв, організатор конференції, диякон церкви «Слово Істини»

Головна ідея, якою ділиться Марічка – як стати «жінкою 31-го рівня» (згідно з описом чеснотної жінки у 31 розділі книги Приповістей). Кредо, яке варто запам’ятати й використовувати кожній християнці: «Богу подобається, коли я думаю».

«Дуже цінно було почути про те, що потрібно вкладати у себе зараз, доки я ще незаміжня, щоб потім нести це у свою сім’ю. Я зрозуміла, що жінка має бути самодостатньою у Христі, щоб бути щасливою у шлюбі» – Матер’ян Естер, студентка Острозької академії.

У приємній домашній атмосфері учасниці познайомилися одна з одною, обмінялися досвідом і вдосталь поспілкувалися, а організатори приготували смачне частування і подарунки.

Читайте також:

«Сподіваємося, що наші сестри отримали багато корисної інформації. А загалом подібні заходи організовуються для того, щоб люди знали, як жити згідно з Євангелієм та перемагати сімейні труднощі», – Кучер Олександр, пастор церкви «Слово Істини».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button