Новини суспільства

Нове дослідження показує вплив чоловіків на рішення жінок зробити аборт

Майже 4 з 10 чоловіків, які мають дівчину або дружину, яка зробила аборт, кажуть, що вони справили найбільший вплив на рішення перервати вагітність.

Джерело: christianpost

Дослідження 1000 чоловіків, у яких партнерка зробила аборт і які знали про вагітність своєї другої половинки до переривання вагітності, було проведено компанією Lifeway Research минулого року та спонсорувалося Care Net, євангельською мережею центрів кризової вагітності.

Результати дослідження були оголошені минулого тижня: 74 % чоловіків повідомили, що їхня партнерка розмовляла з ними перед тим, як зробити аборт. Близько 48 % сказали, що їхні партнерки розмовляли з медичним працівником, а 38 % – з матір’ю.

38 % чоловіків сказали, що вони мали найбільший вплив на прийняття рішення, 18 % сказали, що це був медичний працівник, і 14 % сказали, що це була мати жінки. Лише 4 % відповіли, що це був лікар, який зробив аборт.

«У 2015 році, коли ми опитали жінок, які зробили аборт, вони вказали, що чоловіки були найвпливовішим фактором у їх вирішенні», − йдеться у заяві генерального директора Care Net Роланда Уоррена.

«Care Net визнала, що, не зважаючи на цей вплив, роль чоловіків ще не була вивчена. Це нове дослідження безпосередньо вивчає їхні почуття та переживання у момент прийняття рішення про аборт».

Дослідження також показало, що 42 % чоловіків або «наполегливо рекомендували», або «пропонували» своїй партнерці зробити аборт, тоді як 31 % не давали їй жодних порад. Лише 8 % сказали, що вони «наполегливо рекомендували» не робити аборт.

Близько 34 % респондентів були одружені з жінками, які зробили аборт, 29 % «жили разом» і ще 29 % «зустрічалися».

Серед неодружених чоловіків, чиї партнерки зробили аборт, 40 % сказали, що жоден з них не хоче одружитися, а 24 % відповіли, що ні вони, ні їхня партнерка не хочуть одружуватися. Близько 29 %  повідомили, що обоє хотіли одружитися.

Під час вебінару минулого тижня Ліза Хоган, виконавчий директор ресурсного центру для вагітних Sav-A-Life Vestavia в Алабамі, сказала, що її клініка «дуже багато працює», щоб краще залучати батьків.

«Коли мама дзвонить, щоб записатися на тест на вагітність чи УЗД, особливо якщо вона налаштована на аборт… ми закликаємо її привести на прийом батька дитини», − сказала Хоган.

«У нас є чоловіки-адвокати, які навчені зустрічатися з [батьками] віч-на-віч, проводити бесіди, наставляти їх у цій справі, давати їм право голосу в процесі».

Хоган зазначила, що у її клініці щороку спостерігається близько 1000 батьків, які кажуть їм, що «якщо вона вагітна, то вони вже стали батьками».

Читайте також:

В Польщі заборонили аборти при виявленні вроджених вад у плода

«Ми знаємо, що якщо батько залучений до процесу, то у довгостроковій перспективі ми отримаємо найкращий результат у житті дитини», − додала вона.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button