Новини суспільства

Завтра відбудеться круглий стіл «ЛГБТ − загроза національної безпеки України»

Круглий стіл «ЛГБТ − загроза національної безпеки України», відбудеться 17 листопада на платформі Zoom, під час якого громадські діячі, науковці та інтелектуали будуть обговорювати нові виклики перед Україною − нав’язування сексуальних девіацій та руйнування нашої ідентичності.

Джерело: facebook

На цьому заході можна почути виступи наступних спікерів:

 • Ігор Плохой − військовий капелан, громадський активіст, голова ГО «Християнський фронт»;
 • Микола Кравченко − заступник лідера Національного Корпусу і головний ідеолог Азовського руху;
 • Максим Жорін − керівник Центрального штабу Національного Корпусу, колишній командир полку «Азов»;
 • Сергій Чаплигін − кандидат філософських наук, публіцист, громадський діяч;
 • Людмила Гридковець − кандидат психологічних наук, голова Української Асоціації Християнської Психології;
 • Едуард Юрченко − кандидат філософських наук, голова ГО «Орден»;
 • Святослава Федорець − заступник директора Асоціації сексологів та сексотерапевтів України, сексолог, психолог, тренер зі статевого виховання, автор програм та тренінгів зі статевого виховання;
 • Роман Пономаренко − кандидат історичних наук, автор праць про військову історію;
 • Микола Ляхович − громадський діяч, правозахисник, колишній очільник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту;
 • Богдан В’язовченко − голова та співзасновник telegram-каналу Splendoris Apparent, студент-правник, параюрист правого руху;
 • Олексій Сталкер − голова ГО «Національний спротив», громадський діяч;
 • Анастасія Уразбаєва − секретар Українського інституту консервативних досліджень та інновацій, тренер зі статевого виховання;
 • Михайло Шевченко − директор Українського інституту консервативних досліджень та інновацій, модератор зустрічі, сексолог, психолог.

Сьогодні Україна перебуває у стані війни, переживає важку демографічну кризу та має серйозні економічні проблеми. Користуючись цим, ЛГБТ-організації буквально прориваються, намагаючись нав’язати свої цінності масовій свідомості.

Їхня мета – змінення суспільні переконання, руйнування інституту традиційної сім’ї, офіційне визнання одностатевих стосунків, визнання нормою психічних відхилень і нав’язування їх дітям і, як наслідок, повна трансформація суспільства. Їхні засоби: зміна законів, встановлення цензури та диктату громадської думки, переслідування інакодумців, маніпуляції та фальсифікації.

Також, далеко не всі розуміють, що агресивне просування повістки ЛГБТ прямо порушує Конституцію та деякі закони. Зокрема:

 • Стаття 34 Конституції України стверджує, що «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір». Проте наразі ми маємо проект закону № 5488, який криміналізує незгоду особи з принципами, на яких ґрунтується ЛГБТ-ідеологія.
 • В статті 51 Конституції України вказано, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки. Втім, ЛГБТ-активісти виступають за визнання в Україні девіантних одностатевих зв’язків на рівні зі шлюбом.
 • Стаття 6 Закону України «Про освіту» гарантує академічну свободу та доброчесність. Проте ЛГБТ-активісти цькують викладачів та науковців, погрожують їм звільненням та іншими санкціями через неприйняття та критику ЛГБТ-ідеології.

Читайте також: 

У час, коли майбутнє українського народу під загрозою, українці мають рішуче протистояти ворожому ідеологічному впливу. Мовчати і робити вигляд, що нас це не стосується, означає приректи українську націю на знищення.

Для участі перейдіть за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. “Сьогодні Україна перебуває у стані війни, переживає важку демографічну кризу та має серйозні економічні проблеми. Користуючись цим, ЛГБТ-організації буквально прориваються, намагаючись нав’язати свої цінності масовій свідомості…
  Також, далеко не всі розуміють, що агресивне просування повістки ЛГБТ прямо порушує Конституцію та деякі закони.”

  Іще однією серйозною проблемою і небезпекою, що також цинічно й зухвало нав’язується нам ззовні тими ж самими – потужними наднаціональними чинниками і яка теж становить неабияку загрозу – в т. ч. – і національній безпеці України, є ПРИМУСОВА й (ледь не) ТОТАЛЬНА “вакцинація”! Тим паче, будучи апріорі доволі сумнівною і тривожною, вона також прямо порушує Конституцію та низку законів України! І які так брутально зневажає і топче чинна – безбожна влада “слуг народу”, включаючи і вище керівництво держави!
  І що, до того ж, – прямо й повністю – підтримують і деякі інші вітчизняні політсили, які, скажімо, вельми хизуються і пишаються своєю “опозиційністю”, “патріотизмом” і “проєвропейськістю”…
  А тому, вочевидь, не варто і навіть абсолютно безвідповідально (й злочинно) – в т. ч. і нам, християнам, – ІГНОРУВАТИ, зокрема, і цю ситуацію!
  І нині, “у час, коли майбутнє українського народу під загрозою, українці мають рішуче протистояти ворожому ідеологічному [та псевдомедичному втручанню і] впливу. Мовчати і робити вигляд, що нас це не стосується, означає приректи українську націю на знищення.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button