Релігія

ВРЦіРО закликає скасувати фінансування кінопроектів, які пропагують одностатеві стосунки

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій закликає скасувати державне фінансування кінопроєктів, які пропагують одностатеві стосунки та при цьому використовують релігійну символіку. Рада вважає це висміюванням моральних цінностей мільйонів українців, яке ображає їхні релігійні  переконання, і провокує на активні протестні акції.

Джерело: vrciro.org.ua

Головуючий у ВРЦіРО Григорій Комендант звернувся до Президента України, Прем’єр-міністра та голови Держкіно України.

Трейлер фільму «Мій молодий принц» та порнографічний фотопроєкт, присвячений майбутньому фільму, свідчать про порушення 2 статті Закону України «Про захист суспільної моралі», яка зазначає: «Забороняються виробництво та розповсюдження продукції, яка: …пропагує бузувірство, блюзнірство, неповагу до національних і релігійних святинь».

У ВРЦіРО твердо переконані, що кінопроєкт не включає культурного значення та матеріальної й духовної спадщини для українців (ст. 1 Закону України «Про культуру») для того, щоб отримати перемогу на конкурсі Держкіно. Ще страшніше те, що на сьогодні існує багато інших історичних, патріотичних, морально-просвітницьких кінопроєктів, які є дуже важливими для розвитку національного статусу та націотворення України, але державного фінансування для них досі немає.

Як повідомляє ВРЦіРО, уряд і національні кінотеатри мають переглянути рішення Ради з державної підтримки кінематографії  № 314 від 9 вересня 2021 року, а саме скасувати фінансування вищезгаданих неетичних кінопроєктів, які пропагують гомосексуалізм (виробник – ТОВ «РІАЛ ПІКЧЕРЗ», режисер – Хачатур Василян, продюсер – Олексій Гладушевський).

Читайте також:

Всеукраїнська рада церков також сподівається, що влада розслідуватиме інцидент за ознаками порушення статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі», тому винних має бути притягнуто до відповідальності (кримінальної та дисциплінарної).

Схожі статті

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button