війна

Засновник маріупольського дитячого реабцентру «Республіка Пілігрим» Геннадій Мохненко саркастично прокоментував заяву щодо підготовки там майбутніх бойовиків

На засіданні Радбезу ООН постійний представник РФ Василь Небензя заявив, що в Маріуполі «дитячий табір Пілігрим» готував з дітей та молоді майбутніх бойовиків. Це саркастично прокоментував пастор, капелан та засновник цього «небезпечного» дитячого реабцентру Геннадій Мохненко, написавши, що він готовий надати правдиву інформацію всім журналістам, особливо російським.

Джерело: Facebook Валерія Бойченко

Ділимось постом Геннадія Мохненка:

«Нас розкрили…

Росіяни на засіданні радбезу ООН вивели мене на чисту воду. Гніздо нацизму в Україні, нарешті, знайдено – це мій дитячий, найбільший на пострадянському просторі реабілітаційний центр “Республіка Пілігрим”!

Роздовбавши десятки міст України, провівши тисячі допитів із найжорстокішими тортурами у підвалах, розстрілявши неймовірну кількість людей в Україні, Росія таки виявила корінь нацизму. Саме для цього, щоб виростити снайперів, джавеліноносців та стингерострілів, я і заснував 25 років тому наш дитячий центр. Звичайно ж, саме для того, щоб знімати скальпи з голів росіян, ми підступно забирали дітей з вулиць, з підвалів і наркопритонів, відкачували їх від передозів і токсичних глюків.

Ну що ж, розкриваюся, раз вже Небензя мене викрив… Коли ми робили кругосвітку на велосипедах і (зауважте, прямо перед війною) перетнули всю Росію – Пілігрим збирав розвіддані та закладав за маршрутом міни. Це саме вони зараз починають потихеньку вибухати на російській території… і це лише початок.

Розумію, що цього вже не приховати… Ви напевно її вже взяли й катуєте в підвалах Луб’янки. Полегшу її страждання… Відкрито заявляю: RT (Russia Today), з Маргаритою Симонян на чолі, були завербовані нами. Саме тому для приховування справжнього нацистського вигляду нашого дитячого табору “Пілігрим”, вона зняла про нас два фільми − «Батько сиріт» і «Одного разу в Африці».

Але від пильного ока ФСБ нічого не можна приховати… Нас розкрили. Тепер зрозуміло, для чого була блокада і подальше знищення Маріуполя – що б ми не вискочили. Але, на жаль, наввипередки з російськими танками, користуючись досвідом який мені й моїм дітям передали інструктори НАТО, ми все ж таки вискочили з кільця, що замикається. Наші діти не в Азовсталі, як думає Путін з Небензею, а на півдні Німеччини. І, звичайно, вони там не відпочивають в альпійських горах, як біженці, а проходять перепідготовку. Дівчатка освоюють нові снайперські технології з космічним наведенням лазера на москалів. Хлопчики – проходять підвищення кваліфікації для освоєння останніх досягнень біохімічних лабораторій та вивчають основи управління біороботами на базі Комарів, які готуються до відправки в Росію та зокрема Кремль.

Ось так… Правду не приховати. У Росії – лише операція прикриття нацистського проєкту. Підкорення мною та моїми синами світових гірських вершин – частина підготовки спецназу в екстремальному режимі. Заняття спортом та медалі чемпіонів України з боксу, на грудях моїх синів – маскування підготовки бандерівських спецагентів. Коротко кажучи, повний провал Штірліца…

…Дякуємо кожному, хто підтримує захисників України, капеланські та волонтерські команди. Ми щодня на лінії вогню, служачи Богу та людям в ім’я Його. Переможемо!!!».

Також Геннадій повідомив, що він готовий всім журналістам, особливо російським, надати правдиву інформацію.

Окрім цього, засновник реабцентру зазначив реквізити, за якими можна допомогти із потребами:

  • Приват Банк 5218 5757 0086 1956
  • Монобанк 5375 4114 0522 4788

Також можна використовувати будь-який зручний варіант, вказаний на порталі благодійного фонду «Пілігрим»: https://republicpilgrim.org

При цьому він нагадав про проєкт «100 АВТО для ЗСУ». Якщо Ви, з сім’єю, друзями, Церквою, колегами хочете взяти у ньому участь – вони на зв’язку. Керівник проєкту – Віктор Мендрін:

  • +380 (96) 305 20 08 (Telegram, Viber, WhatsApp;
  • viktor@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button