Домашня » Новини » В Ізраїлі археологи виявили фортецю царя Явіна – Сісери

В Ізраїлі археологи виявили фортецю царя Явіна – Сісери

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Ізраїлі археологи виявили фортецю воєначальника війська ханаанського царя Явіна – Сісери. Вона згадується у біблійній книзі Суддів, повідомляють “Gazeta.ua”. Військову базу знайшли у місцевості Ель-Ахвате на півночі країни.

Історики давно вивчають цю місцевість. У ній виявили руїни древніх будівель. Поруч з ними вчені знайшли шпильку від колісниці. Знайдені артефакти датують ХІІІ-ХІІ століттями до нашої ери.

Командуючий ханаанською армією царя Явіна Хазорського, Сисера був розбитий племенами Завулона і Нефталима, під командуванням Барака і Дебори.

 

Попередня Стаття

Законодавчі ініціативи, які внесли до Парламенту та планують розглянути

Наступна Стаття

Таланту недостатньо, або хто може бути служителем

2 коментарі

 1. Лев
  06.12.2019 в 13:48 — Відповіcти

  За наведеним нижче посиланням можна ознайомитися з досить цікавим ПРОРОЦТВОМ, яке стосується, судячи з усього, вже вельми недалекого майбуття України. Воно, це пророцтво, ДУХОВНО-МІСТИЧНО – прямо й безпосередньо – пов’язане з тим історичним часом і тими подіями, що описані саме в біблійній книзі Суддів. І про які свідчить, зокрема, і ця археологічна знахідка.
  Коротше кажучи, ось тут детально описується це пророцтво:
  https://www.imbf.org/prorochestva/charli-shamp-prorocheskoe-slovo-dlya-naroda-ukrainy.html
  Скажу навіть більше. Як виглядає, ця – очолювана богонатхненною жінкою-християнкою (в дусі Іаїлі) – грядуща влада, що, згідно цього пророцтва, має прийти, буквально через кілька років прямо заступить нинішню – секулярно-ліволіберальну Зе-політкоманду “слуг народу”.
  Мало того. Якщо співставити певні календарні дати, пов’язані з президентськими і парламентськими виборами-2019, то вони… повністю збігаються зі змістом відповідних номерів віршів – з відповідних (за номером) глав якраз книги Суддів. Тобто тих, в яких йдеться про те, що, згідно вищезгаданого пророцтва, чинитиме… оця – грядуща влада в Україні…

 2. Лев
  06.12.2019 в 13:54 — Відповіcти

  Р. S. Так от. Ці календарні дати, якими ознаменувалися президентські і парламентські вибори-2019 і що, згідно цього пророцтва, змістовно збігаються з номерами відповідних віршів і глав книги Суддів, наведені, зокрема, отут:
  https://kyrios.org.ua/spirituality/svyato/8603-28-kvitnja-vhid-gospodnij-v-erusalim-svjatih-apostoliv-aristarha-puda-i-trofima.html

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *