УкраїнаХристиянські новини

Верховна Рада провалила законопроєкт, який просовував антисімейні ідеї в шкільні підручники

3 грудня на засіданні Верховна Рада провалила законопроєкт, який просовував антисімейні ідеї в шкільні підручники. Проєкт Закону направлений на доопрацювання
Повідомляє Всеукраїнський Собор з посиланням на rada.gov.ua.
Як зазначається на сайті ВР, нардепи висловили чимало зауважень до законопроєкту і пропонували направити його на доопрацювання.
Законопроєкт за результатами голосування набрав лише 161 кількість голосів, тому він не підтриманий більшістю. Проте документ направлений на доопрацювання (226 депутата підтримали це)«Завдяки активності небайдужих громадян, законопроєкт 3900 неодноразово переносився, а сьогодні й зовсім був провалений Верховною Радою», – пише Всеукраїнський Собор.
За словами Собору, в законопроєкті №3900 закладений механізм, через який можна ліквідувати в школі всі просімейні навчальні програми та християнську етику, а також викреслити з інших підручників будь-яку інформацію щодо сімейних та національних цінностей нашого народу під приводом, що вона має ознаки дискримінації.
Читайте також:

Нагадаємо, що за словами експертів, головна мета законопроєкту – ліквідація в закладах освіти предметів духовно-морального спрямування і всіх навчальних програм щодо сімейної та батьківської тематики.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button