СвітХристиянські новини

Заклик церковних лідерів до уряду у Великобританії щодо запобігання голоду

Церковні лідери у Великобританії закликали уряд запобігти голоду, тому що через пандемію багато сімей перебувають на межі бідності. Повідомляє invictory.com з посиланням на CHRISTIAN TODAY.
Архієпископ Джастін Уелбі та єпископ Дарема Пол Батлер відзначили «болісну» перспективу того, що тисячі сімей опиняться в злиднях до Різдва.
Церковні лідери заявили, що безкоштовне шкільне харчування потрібно зробити доступним для всіх дітей навіть в період шкільних канікул. Вони також звернули увагу на необхідність додаткового фінансування місцевих шкіл і організації безкоштовних сніданків для малозабезпечених сімей.

«У всіх школах повинні бути відповідні ресурси, щоб запобігти проблемам голоду і злиднів, – відзначили вони. – Це містить в собі розширення безкоштовного шкільного харчування для кожної дитини з малозабезпечених сімей і збільшення часу, який діти проводять на природі. Ігри на свіжому повітрі та фізичні вправи життєво важливі для здорового навчання».

Церковні лідери звернули увагу на те, що школи потребують «щедрому фінансуванню», щоб навчальні заклади змогли набрати, навчити достатню кількість співробітників і добровольців.

Крім забезпечення харчуванням, архієпископ і єпископ заявили, що школи потребують фінансування для надання додаткової освітньої підтримки та навчання дітей, які, можливо, відстали під час пандемії.

«Школи та персонал вже знаходяться на межі своїх фінансових можливостей, – доповнили церковні лідери. – Наші вчителі роблять все можливе, і ми повинні зробити все можливе для них».

У благодійній організації Trust Trussell нещодавно попередили, що до кінця року 670 000 людей опиняться на межі бідності, і щоб допомогти нужденним буде потрібно не менше 46 000 продовольчих посилок.

«Громади по всій країні продемонстрували величезну стійкість, допомагаючи великій кількості людей. Але продовольчі банки та інші громадські благодійні організації не можуть допомогти всім. Ніхто з нас не повинен виявитися в ситуації, коли, щоб пообідати, потрібно звернутися в благодійну організацію», – підсумувала виконавчий директор Trussell Trust Емма Реві.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button