СвітХристиянські новини

Принц Філіп «переконав» королеву Єлизавету II говорити про свою християнську віру в публічних ефірах

Британський принц Філіп, герцог Единбурзький, який відійшов у вічність у віці 99 років, «переконав» свою дружину королеву Єлизавету II розповісти більше про свою християнську віру перед своїм різдвяним ефіром у 2000 році. Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на christianpost.com.

«Принц Філіп був людиною, яка насправді заохочувала королеву говорити про власну віру у своїх різдвяних ефірах, – заявив Ян Бредлі, Прем’єр Християнських Новин, професор та автор книги «Збережи Королеву».

Бредлі, який проповідував герцогу і королеві як запрошений проповідник на парафії Бремар і Краті, сказав, що у своєму ефірі 2000 року «королева дуже зворушливо і потужно говорила про власну християнську віру і вплив, який вона мала на неї».

«І був дуже позитивний відгук глядачів, – сказав професор. – І … це був Філіп, який справді переконав королеву більше спиратися на власну християнську віру. І герцог сказав: “Вам слід про це говорити”».

Бредлі також поділився, що принц Філіп цікавився теологією:

«Він записував всі деталі проповіді. Він надзвичайно цікавився теологією. Він чудово знав Біблію, і під час обіду міг розпитувати про проповідь… І я був вражений його біблійними знаннями».

У своїй книзі 2016 року до свого 90-річчя королева розмірковувала про центральну роль Ісуса в її житті.

«Я була і залишаюсь дуже вдячна вам за ваші молитви, і Богу за Його непохитну любов, – написала королева у передмові до книги “Слуги Королеви й Короля, якому вона служить”. – Я справді бачила Його вірність».

Марк Грін, виконавчий директор Лондонського інституту сучасного християнства, який є співавтором книги, заявив тоді, що королева виявила «чітку залежність від Христа».

Читайте також:

«Коли я писав цю книгу і говорив про неї з друзями, з родиною, які не знають Ісуса, з моїм єврейським перукарем, мене вразило, що вони дуже зацікавлені в тому, щоб дізнатись більше про віру королеви», – зазначив Грін.

Він доповнив:

«Королева служила нам усе своє доросле життя, з дивовижною послідовністю, турботою про інших та чіткою залежністю від Христа. Чим більше я читаю, що вона пише, і розмовляю з людьми, які її знають, тим це стає зрозуміліше».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button