СвітХристиянські новини

Паспорти без статі: парламент Великобританії готує законопроект

Депутати від Ліберально-Демократичної партії після недавнього провалу, знову намагаються протиснути законопроект, що передбачає видачу «гендерно-нейтральних» паспортів з відміткою нейтральної статі «Х». Депутати наголошують на важливості цього кроку, який принесе кардинальні зміни в суспільство, повідомляє сайт Всеукраїнського Собору з посиланням на The Guardian
Ліберальні депутати наголошують на тому, що у Великобританії є сотні тисяч людей, які не ідентифікують себе з жодним гендером, але консервативний Уряд відмовляється визнати їх нейтральну ідентичність.
Це питання вже розглядалося в Британському судді, в березні місяці цього року, коли ліберальні активісти, на чолі з ЛГБТ-активісткою Крісті Елан-Кен, подали в суд на Міністерство Внутрішніх Справ Великобританії, з вимогою видавати паспорти зі статтю «Х». Тоді суд не задовольнив позов ЛГБТ-спільноти та дозволив Міністерству Внутрішніх Справ не видавати гендерно-нейтральні паспорти громадянам Великобританії. Тоді, Міністерство Внутрішніх Справ вітало рішення суду з цього питання.

На цьому тижні, в Парламенті будуть зроблені нові спроби змусити Уряд запровадити стать “X” в паспортах для так званих «небінарних людей».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button