Новини суспільстваХристиянські новини

Індія: церкву зруйновано, пастора і прихожан арештували

Рано вранці 9-го березня в Індії влада наказала зруйнувати будівлю церкви в місті Челур, штат Карнатака. Пастор і ще десять прихожан були заарештовані.
За словами представника організації «Голос мучеників Корея» д-ра Хен Сук Фолі, влада стимулювала дії індуських бойовиків, і церковним лідерам були пред’явлені звинувачення у невідповідності в документах на будівництво попри те, що за заявою пастора, всі необхідні дозволи на будівництво є, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на “Голос мучеників Корея”.
Всі одинадцять досі перебувають під вартою, і зараз здійснюється збір засобів для внесення застави. “Китай – не єдина країна, де влада зносить будівлі церков”, – говорить представник Фолі. “Індія – країна, що викликає стурбованість у зв’язку з гоніннями на християн. З моменту вступу на посаду прем’єр-міністра Моді в 2014 році переслідування релігійних меншин в Індії почастішали “.

У своїй доповіді за 2019 рік Комісія Сполучених Штатів з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) зробила таку заяву щодо ситуації в Індії:
“За останнє десятиліття умови для релігійних меншин в Індії погіршилися. Комплексна кампанія індуїстських націоналістичних груп, таких як Раштрія сваямсевак Сангх (RSS), Санг Парівар і Вішва Хинду Парішад (VHP), по
відчуженню не індусів або індусів нижчої касти сприяла зростанню релігійного насильства і гонінь. Ті, хто є об’єктом цієї кампанії, в тому числі мусульмани, християни, сикхи, буддисти, джайни та індуси з нижчих каст, стикаються з різними труднощами, починаючи від актів насильства або залякування і закінчуючи втратою політичної влади, посиленням почуття безправ’я й обмеженням доступу до отримання освіти, житла і роботи. ”
“Влада Китаю все більше усвідомлює, що знесення будівель не руйнує віру християн. Нам потрібно молитися, щоб те ж саме відбулося і в Індії “, – говорить представник Фолі.” Будь ласка, моліться, щоб справа проти пастора і членів церкви в Челуре була припинена і щоб справедливість восторжествувала. Моліться також за сім’ї заарештованих і тих, хто намагається допомогти й підтримати їх, а також за самих гонителів. ”
Особи або церкви, зацікавлені в підтримці переслідуваних християн по всьому світу, можуть зробити це відповідно до методів, перерахованих на сайті «Голосу Мучеників Корея» по адресу https://vomkorea.com/ru/donation/
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button