Світ

Кількість людей за межею бідності зросла вперше за 20 років

У своєму виступі з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю 17 жовтня Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніо Гутерріш повідомив про зростання кількості людей, які живуть в умовах крайньої бідності.

Джерело: radiosvoboda.org

За його словами, це спостерігається вперше за два десятиліття, головним чином через пандемію, і боротьба з нею вплинула на світову економіку. Гутерріш сказав, що минулого року ще 120 мільйонів людей опинилися за межею бідності.

Він сказав, що нерівномірне відновлення ще більше посилило глобальну нерівність між Північчю та Півднем. Водночас сьогодні, коли єдність є більш необхідною, ніж будь-коли, ми не бачили її результатів.

Гутерріш сказав, що головним пріоритетом є викорінення бідності та несправедливого розповсюдження вакцин.

У своєму виступі з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю 17 жовтня Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніо Гутерріш попередив, що кількість людей, які живуть в умовах крайньої бідності, зросте.

За його словами, зростання бідності спостерігається вперше за два десятиліття, головним чином через пандемію, і боротьба з цією епідемією негативно вплинула на світову економіку. Гутерріш сказав, що минулого року ще 120 мільйонів людей опинилися за межею бідності.

Читайте також:

Генеральний секретар ООН також звернув увагу на важке становище вразливих груп населення, включаючи жінок, які більше постраждали від пандемії, ніж чоловіки. Він запропонував надавати цільову допомогу жінкам-підприємцям у боротьбі з неофіційною зайнятістю, приділяти більше уваги освіті, соціальному захисту, медичному страхуванню дітей та здоров’ю, а також скорочувати розрив у доступі до цифрових технологій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button