Україна

Опитування: 82 % українців не готові до територіальних поступок заради миру, а 10 % – готові

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування щодо готовності українців до територіальних поступок заради миру з РФ. Серед українців 82 % не підтримують поступки, а 10 % вважають, що Україна може відмовитися від деяких території заради досягнення миру.

Джерело: Telegram Шпальта з посиланням на kiis.com.ua

13-18 травня КМІС провів власне всеукраїнське опитування громадської думки «Омнібус» методом телефонних інтерв’ю. Всього взяли участь 2000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (окрім АР Крим).

За результатами дослідження, для 82 % респондентів жодні територіальні поступки не є припустимим. Лише 10 % вважають, що для досягнення миру і збереження незалежності можна відмовитися від деяких територій.

Відомо, що:

  • на Заході України прихильників поступок 8 %, 84 % – противників;
  • у Центрі 9 % погодилося поступитися територіальною цілісністю, 85 % – не погодилося;
  • на Півдні 9 % респондентів вважає, що можна віддати частину територій, 83 % – проти поступок;
  • на Сході 19 % готові до територіальних поступок, 68 % – не готові.

Також зазначається, що по всій Україні 8 % громадян не визначилося з відповіддю, найбільше  – на Сході (12%), найменше – в Центрі (6%).

Опитування: 82 % українців не готові до територіальних поступок заради миру, а 10 % – готові
Джерело: Telegram Шпальта

Як повідомляє КМІС, цей експеримент показує, що громадяни України, які зараз беруть участь в опитуваннях за демографічними характеристиками та змістовними настроями близькі до тих, які брали участь в опитуваннях до 24 лютого 2022 року.

Зазначається, що можна побачити деяке зміщення в сторону «проукраїнськи» налаштованих громадян. Це, на думку КМІС, у нинішніх умовах є досить оптимістичним показником. Утім, це опитування не дає відповіді, наскільки респонденти були щирі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button