Новини суспільстваХристиянські новини

Захистити життя ненароджених! Три проекти потребують голосів киян

У конкурсі «Громадський бюджет Києва» беруть участь три проекти із категорії pro-life. Тобто ці проекти спрямовані на реалізацію ініціатив, пов’язаних із захистом життя ненароджених дітей. Голосування триває до 15 вересня, ініціатори просять киян активніше долучитися і проголосувати.
Про це пише сайт Всі разом!

Кабінети передабортного консультування

Відкриття кабінетів передабортного консультування дасть змогу запобігти абортам до 20% жінок, які йдуть на переривання вагітності. Багато жінок, насправді, не хочуть робити аборт, але роблять це під тиском оточення і обставин. Ці кабінети зможуть виявити цю групу жінок та вчасно надати психологічну, матеріальну та юридичну допомогу.
Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/800

Телефон довіри для кризових вагітних

Телефон Довіри для кризових вагітних – служба надання екстреної психологічної допомоги телефоном. На телефоні довіри працюватимуть кваліфіковані психологи. Спеціалісти служби довіри мають вислухати, прийняти, надати підтримку і допомогу вагітній жінці у важкій життєвій ситуації та/або особам, що пов’язані з кризовою вагітністю.
Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1566

Виставка “Мовчазна революція”

Це мобільна виставка, що складатиметься з 20стендів, які вміщатимуть інформацію про розвиток дитини до народження та про наслідки переривання вагітності. Завдання проекту – підвищити свідомість молоді щодо абортів.Виставка є своєрідним профілактичним засобом щодо зменшення кількості абортів у країні.
Детальний опис проекту і голосування – ТУТ! https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/16/1602
Чим більше голосів – тим більше шансів на перемогу. Ті проекти, які наберуть велику кількість голосів, будуть реалізовані за рахунок коштів київського міського бюджету та під наглядом відповідної громадської організації.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button