УкраїнаХристиянські новини

Голова ВСЦ ЄХБ України звернувся зі словами підтримки і солідарності до білоруських церков і народу

Голова ВСЦ ЄХБ України Валерій Антонюк звернувся зі словами підтримки і солідарності до білоруських церков і народу. У звернені підкреслив, що Бог завжди на стороні правди. 
На каналі баптистів оприлюднено відеозвернення Голови ВСЦ ЄХБ Валерія Антонюка до церков та народу Білорусі. У відео пастор повідомив, про те що українці вболівають і моляться за справедливість і правду в сусідній державі.

“Кожна країна виборює свою незалежність. Бог не благословляє імперії. Бог благословляє свободу і вибір кожної людини і хоче, щоб кожна людина була залежною лише від Нього. Ми розуміємо виклики перед якими стоїть ваш народ і ваші церкви і тому просимо у Бога мудрості і мужності, особливо в ці дні піднести голос правди. Бо Бог завжди на боці правди. Рано чи пізно всяка неправда відкривається, тому церква має бути голосом істини. Знайте, що свобода завжди коштує певну ціну і її потрібно платити” — каже у звернені Антонюк.


Нагадаємо: 
9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента, які ні опозиція, ні міжнародна спільнота не визнали вільними та справедливими.

ЦВК Білорусі оголосила переможцем виборів чинного президента Олександра Лукашенка, який балотувався на шостий термін поспіль, набравши 80,1% голосів, його головна суперниця Світлана Тихановська – 10,1%.
Відтоді Білоруссю котиться хвиля протестів, включно зі страйками на деяких підприємствах.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button