Економіка

В Україні після опалювального сезону уряд планує підняти тарифи на комунальні послуги

Кабінет міністрів України планує підняти тарифи на комунальні послуги після опалювального сезону. Про це заявив Костянтин Ущаповський, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Джерело: finance.liga.net

Програма щодо підвищення тарифів після опалювального сезону «дозволить збільшити зарплати енергетикам та іншим працівникам критичної інфраструктури, а також проводити аварійні відновлювальні роботи, зазначив Костянтин Ущаповський.

Планується, що відповідні пропозиції робочої групи Кабміну стабілізують ринок.

Читайте також:

Також очільник НКРЕКП наголосив, що в розробці процесу підняття тарифів уряд бере участь спільно з Національною комісією та Міністерством енергетики.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button