Політика

У Верховній Раді підписали заяву про досягнення повноправного членства у Євросоюзі

Україна готова досягти повноправного членства у Європейському Союзі. Відповідну заяву підписали Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та спікер ВРУ Руслан Стефанчук. Це відбулося 1 липня на засіданні Верховної Ради, під час якого виступила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.

Джерело: nv.ua

Голова держави наголосив, що спільна заява є сигналом єдності всіх гілок влади та свідченням рішучості досягти повноправного членства у Європейському Союзі. При цьому шлях України до членства в ЄС не повинен займати роки, десятиліття.

Як зазначив Президент, важливо, щоб депутати зробили частину роботи ідеально, щоб дати можливість друзям у Європейському Союзі так само швидко й консолідовано ухвалити для України ще одне історичне рішення.

Також він заявив, що потрібно готувати державу до початку переговорів про членство так само інтенсивно й відповідально, як йшла підготовка до рішення про кандидатство.

Угода про асоціацію між Україною та ЄС реалізована вже на 63 %, наголосив Володимир Зеленський та доповнив, що 37 % залишаються завданнями для нашої держави. Водночас депутатам доведеться ще розробити, захистити перед колегами та ухвалити десятки важливих законопроєктів.

Зазначається що, 23 червня лідери Євросоюзу надали статусу кандидата у члени ЄС Україні та Молдові. Детальніше про це читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І заради цього – причому, як обов’язкова попередня умова і попри минулі обіцянки й запевнення, дані ВРЦіРО, – керівництво держави “натиснуло” на слухняну їй більшість ВР і нею в “пожежному порядку” була ратифікована сумнозвісна Стамбульська конвенція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!