Політика

Європейська рада вирішила надати Україні й Молдові статус кандидата на вступ до ЄС

Сьогодні, 23 червня, на саміті Європейської ради в Брюсселі лідери ЄС вирішили надати Україні і Молдові статус кандидата на вступ до Євросоюзу. Про це повідомив журналіст Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

Джерело: radiosvoboda.org

У підсумковій декларації саміту йдеться, що саміт визнає європейську перспективу України, Молдови й Грузії.

Однак Грузія ще не отримала статус кандидата, бо Тбілісі необхідно виконати низку умов.

Також у документі йдеться, що прогрес кожної країни на шляху до Європейського союзу залежатиме від її власних заслуг у виконанні Копенгагенських критеріїв, беручи до уваги здатність ЄС приймати нових членів.

Зазначається, що президент Європейської ради Шарль Мішель закликав лідерів блоку ухвалити «історичне» рішення про надання статусу кандидата Україні й Молдові.

Окрім того, під час зустрічі лідери ЄС пообіцяли підтримувати тиск на Росію, зобов’язуючись продовжувати роботу над санкціями.

Як раніше повідомила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, вони рекомендували надати нашій країні статус кандидата в ЄС.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button