РелігіяХристиянські новини

Завдяки Facebook Філадельфійська архиєпархія УГКЦ зібрала майже $50,000 для допомоги постраждалим від повеней

9 вересня Філадельфійська архиєпархія УГКЦ (США) завершили збір коштів завдяки соціальній мережі на Facebook. Проєкт направлений для допомоги потерпілим від повеней у Західній Україні. Повідомляє risu.ua.
659 жертводавців з 14 країн та 28 американських штатів пожертвували $49,457.

«Це майже досягло мети зібрати 50,000 доларів. Найсердечніша подяка усім жертводавцям, хто підтримував цей проєкт, за щедрість та відкрите серце допомогти тим, хто є в потребі… Нехай Господь благословить Вас!», – йдеться у повідомленні на Facebook.

Допомогу Філадельфійської архиєпархії реалізують в Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ.
Офіційний сайт Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ повідомляє, що працівники архиєпархіального управління та представники «Карітасу» цієї архиєпархії з благословення митрополита Володимира Війтишина продовжують надавати допомогу найбільш постраждалим від повені на Прикарпатті.

Так, днями допомогу у вигляді будівельних матеріалів отримали 13 сімей, що проживають у селах Спас, Сівка Калуська та Нижній Струтин.
В рамках програми з ліквідації наслідків стихії допомога буде спрямована ще для 27 сімей с. Маріямпіль, с. Завадка.
У липні комісія архиєпархіального управління відвідала господарства, які постраждали від повені, щоб оцінити збитки. Були визначені масштаби пошкоджень майна та перелік необхідних будівельних матеріалів.
В Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ наголошують, що реалізація такого проєкту стала можливою завдяки духовенству та вірним Філадельфійської архиєпархії за сприяння митрополита Бориса Ґудзяка.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button