СвітХристиянські новини

YouVersion: Читання Біблії на 54% вище у період Страсного тижня цього року

Хоча велика кількість церков не проводила  служб у Страсний тиждень через пандемію коронавірусу, читання Біблії сильно зросло у порівнянні з минулим роком, повідомляє YouVersion App.
На цьому тижні YouVersion повідомив, що читання Біблії в додатку від Вербної неділі до Великодня на 54 відсотки більше, ніж у Страсний тиждень минулого року.
Під час Страсного тижня минулого року YouVersion повідомив про завершення приблизно 26,4 мільйона днів Біблійного плану. Цього року вони повідомили про збільшення на 54 відсотки до приблизно 40,6 мільйона днів Біблійного плану.
YouVersion також повідомив, що торік на Страсному тижні було 10,8 мільйона віршованих акцій, за цей рік загальна сума зросла на 30 відсотків до 14,1 мільйона віршованих акцій.

“Ця Пасхальна неділя була найвищим днем ​​в історії біблійних програм YouVersion для віршів, якими ділилися, та завершення плану Біблії”, – заявила Рейчел Фейерборн, прес-секретар Life.Church, яка запустила додаток.
«Великдень цього року виглядав інакше, але це не завадило глобальній церкві святкувати воскресіння Ісуса».
YouVersion також повідомив, що під час Страсного тижня користувачі біблійного додатка для дітей завершили 5,2 мільйона біблійних історій, а також рекордний тиждень для цього додатка.
“Березень 2020 року став першим місяцем в історії біблійних додатків за кількістю унікальних користувачів, акцій додатків, віршованих акцій, пошуками Біблії в додатку, аудіо п’єсами та відтвореннями відео” додає Фейерборн.
«Березень також був місяцем номер один для встановлення Біблії для дітей та біблійного додатка для дітей.
Широко розповсюджені вірші включали Марка 16: 6: “Не лякайтеся”, – сказав він. “Ви шукаєте Ісуса Назарянина, якого було розіп’ято. Він воскрес! Його тут немає. Побачте місце, де його поклали “, і Псалми 30: 5,” бо гнів його триває лише мить, але його милість триває все життя; плач може залишитися на ніч, але радість настає вранці».
Звіт YouVersion про читання Біблії, зроблений у їхньому додатку, не є єдиним показником посиленого інтересу до Біблії, оскільки коронавірус був оголошений пандемією.
На початку цього місяця кілька видавців Біблії, серед яких видавництва Tyndale House з «Керрол Стрім», штат Іллінойс, повідомили про збільшення продажів Біблії у порівнянні з тим же часом минулого року.
Tyndale повідомив, що продажі Біблії для вивчення на 44 відсотки, а продажі Біблії для занурення зросли на 60 відсотків у порівнянні з березнем 2019 року.
Джим Джівелл, виконавчий директор компанії Tyndale, в попередньому інтерв’ю заявив The Christian Post, що вважає, що занепокоєння з приводу пандемії “певним чином перешкодило життю кожного”.

Джерело: christianpost.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button