УкраїнаХристиянські новини

Рівненська міськрада вимагає відхилити законопроект № 3316

Депутати міської ради Рівного ухвалили Рішення про ЗВЕРНЕННЯ до керівництва держави щодо скандального законопроекту, зареєстрованого у Верховній Раді під № 3316.
16 квітня у Рівненській міськраді депутати проголосували за ЗВЕРНЕННЯ до Президента України та депутатів Верховної Ради. Абсолютною більшістю голосів (32 з 34, 2 утрималось) депутати вимагають відхилити Законопроект “Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності)”. Депутати наголошують, що вони виступають проти насилля у будь якій формі, але цей законопроект містить загрози для основоположних прав і свобод громадян.
У зверненні зазначається, що проектом намагаються ввести у правове поле України нове поняття СОГІ («сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність»), за посягання на яке буде в декілька разів посилюватись відповідальність. Також у тексті документу є думка, що цим законопроектом свобода вираження думки та слова, свобода віросповідання та світогляду,  свобода мирних зібрань, свобода журналістської та політичної діяльності  опиняться під загрозою знищення.
 Ініціаторами звернення була група депутатів, яку очолив Олександр Чубай. За його словами, проект є небезпечним і депутати обурені зазіханням на основоположні права та свободи громадян.
«Проектом пропонується притягувати до відповідальності тих, хто незгоден із аморальною поведінкою. Чомусь автор проекту не каже, що пропаганда такої поведінки або розбещення дітей – це недобре і саме за це має бути посилюватися відповідальність, а не за незгоду із сексуальними девіаціями», – зазначає Олександр Чубай.

Нагадаємо, що 09 квітня 2020 року зареєстровано Проект Закону № 3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності)». Автором документу виступає Ольга Василевська-Смаглюк, народний депутат від партії «Слуга народу». Як зазначається у Пояснювальній записці до проекту, його метою є змінення положень Кримінального кодексу України щодо порядку притягнення до відповідальності.
Юридичний відділ Руху “Всі разом!” зробив грунтовний АНАЛІЗ ЗАКОНОПРОЕКТУ № 3316
Також Рух “Всі разом!” підготував ШАБЛОНИ ЛИСТІВ, які можуть брати за основу й інші місцеві ради.
Завантажуйте, підписуйте та надсилайте! 

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button