СвітХристиянські новини

Половина американців хочуть, щоб Біблія впливала на закони США – опитування

Майже половина всіх жителів США вважають, що Біблія має впливати на американське законодавство, свідчать дані нового соціологічного опитування, проведеного Pew Research.
Соціологи розповіли, що 49% американців вважають, що Біблія повинна мати хоча б “деякий” вплив на закони Сполучених Штатів, у тому числі 23% вважають, що вона має “мати великий вплив”.
Серед християн 68% хочуть, щоб Біблія впливала на закони США, принаймні, на деякі. Серед білих євангельських протестантів ця цифра зростає до 89%.

Зазначимо, що згідно з дослідженням, проведеним у 2002 році Pew Global Attitudes Project, США — єдина з розвинених країн, де більшість опитаних людей висловило свою прихильність віросповіданням, зазначивши, що релігія грає “дуже важливу роль” в їх житті.

Джерело: dt.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button