Новини суспільстваХристиянські новини

Українська асоціація сексологів та сексуальних терапевтів відзначила своє професійне свято

24 вересня Асоціація сексологів та сексотерапевтів України провела святкування свого професійного свята − Дня сексолога, яке вже стало традицією.

Джерело: sexology.org.ua

На День сексолога, за старою традицією, асоціація зібрала усіх колег. Новачкам було вручено членські квитки, а активні учасники, які зарекомендували себе протягом року, отримали спеціальні подарунки.

Попри пандемію, асоціація мала багато досягнень. Привітати та підтримати їх прийшли різні партнери, зокрема представник парламенту Святослав Юраш.

Читайте також:

Асоціація сексологів та сексотерапевтів України (АССУ) − це перша в Україні неурядова організація, яка об’єднує у своїх рядах фахівців з різних галузей природничих і гуманітарних наук, професійний і науковий інтерес яких спрямований на вивчення і пізнання сексології як міжгалузевої науки, а також фахівців, професіоналізм яких (згідно чинного законодавства України) дозволяє застосовувати і розробляти терапевтичні методики, спрямовані на покращення сексуального життя людини.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!