Блог Костянтина Воропаєва

Яке твоє призначення і місія?

У кожного з нас є місія і призначення, головне не пройти повз них. Щодня ми боремося і робимо вибір. Люди і наше оточення підкидають нам всілякі фантоми, намагаючись перенаправити в протилежну сторону. У нас дуже часто простежується синдром перекотиполе. Наші цінності та позиція залежать від того, куди і як подує вітер! Тільки сильний духом здатний бути твердим, встояти і йти своїм шляхом, не збиваючись і не відволікаючись на всі боки.
Є щось більше всередині нас, щоб бути просто чоловіком, батьком, сином, працівником, мамою, дружиною, сестрою і подругою, є вища мета заради якої варто жити і це закладено в нас самим Творцем. Ми не повинні заспокоюватися і просто продовжувати існувати. Не кажіть собі, що я вже досяг всього і це кінець, і все, заради чого я і продовжую жити цим життям. Ми вже змирилися або підкорилися тієї ролі або положенню, яке нам відвели в суспільстві. Але необхідно вийти в свободу, яку дарував нам Творець і знайти те справжнє призначення!

Дізнавшись його і щодня виконуючи, часто просто не дивлячись ні на що, приходить радість всередині і здійснюючи яке ми знаходимо сенс життя. Поступаючи так ми будемо бачити і відчувати, що творимо історію і змінюємо життя людей. Нам необхідно зрозуміти саме наше призначення і слідувати тій місії, яку задумав для нас Творець! Це складно пояснити, але у кожного є щось особливе і унікальна справа, роблячи яку ми розуміємо, що саме для цього я і був народжений. Для цього я і живу на Землі! І дізнатися про це ми зможемо тільки особисто, запитавши у Того, Хто і створив нас.
Незамінних людей немає, але в нас є щось унікальне, ексклюзивне, що зробити можемо тільки ми, своїм особливим і таким неповторним шляхом, який бачу і розумію тільки я. Люди можуть навчити нас загальним принципам їзди на велосипеді. Куди ставити ноги, як повертати кермо, гальмувати, але швидкість і в якому напрямку рухатися визначати і вибирати будемо саме ми. Не інакше як зробивши крок віри і вийшовши із зони комфорту, заплативши ціну і прийнявши своє призначення, ми зможемо побачити і зрозуміти шлях по якому йти!
Але навіть коли будемо просуватися вперед, робити помилки, іноді падати і опускати руки, піддавшись думці все кинути і зупинитися. Слово Боже говорить: «бо він сім раз впаде, той хто творить справедливість і чинить правду, і встане! А ті хто чинить діла проти закону, будуть знищені злом » (Прип 24:16 Авторський переклад).
Наша місія і призначення вже чекають на нас!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Костянтин Воропаєв

Теолог, консультант-наставник, автор статей на богословську і сімейну тематику, журналіст, член асоціації "Новомедіа", спільно з дружиною у 2018 році заснував телеграм канал "Перемагаємо Разом" і сторінку сімейної консультації у Фейсбук.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!