Home»Новини»У Києві відбувся стратегічний форум лідерів руху “Всі разом!”

У Києві відбувся стратегічний форум лідерів руху “Всі разом!”

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

5 січня у Києві відбувся християнський громадянський форум «Всі разом!». Це щорічний з’їзд лідерів організації – для підсумовування року попереднього і планування року нового. Подія зібрала близько 100 учасників: керівники місцевих оргкомітетів фестивалів «Всі разом – за сім’ю!», громадські лідери, місцеві депутати, церковні служителі.

Форум відкрився вітальним словом і молитвою Олега Подкопаєва з Кривого Рогу. Він – депутат місцевої районної ради, а також пастор церкви «Дім Хліба – Західний». Далі голова руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук акцентував основні пріоритети спільної роботи. Привітав учасників радник міністра соціальної політики Леонід Лебедєв, який говорив про необхідність збереження та укріплення інституту сім’ї на державному рівні. Спеціальним гостем став народний депутат України Святослав Юраш. Він поділився історією створення депутатської групи «Цінності. Гідність. Родина» та наголосив на тому, що сімейні цінності варто відстоювати на всіх рівнях.

форум Всі разом

Денна програма Форуму містила кілька основних напрямків: масштабування сімейного руху в Україні; адвокація християнська цінностей; Кабінет експертів та інструменти зовнішнього позиціонування. Виступаючі аналізували досягнуті результати, деталізували нагальні суспільні виклики та тенденції, напрацювували завдання та цілі для нового річного періоду. Кожний спікер надихав присутніх позитивним досвідом та  здобутими навичками, передавав інструменти дій та кейси готових рішень.

У блоці «Масштабування сімейного руху» було презентовано фільм «Битва за природу». Експерти фільму Володимир Медведєв та Олеся Горгота взяли участь у панельній дискусії на тему: «Гендерна теорія, битва за природу, порятунок життя». Під час блоку «Християнська адвокація цінностей у владі» голова Черкаської ОТГ та пастор церкви Юрія Таран виступив із промовою про свій громадсько-політичний досвід. Було висвітлено юридичні та політичні аспекти майбутніх місцевих виборів у панельній дискусії, учасниками якої були депутати та політики: Олександр Яковлев, Ігор Плохой, Юрій Рабій та Григорій Євтушенко.

Наступним блоком була презентація роботи Кабінету експертів, а також панельна дискусія щодо інструментів зовнішнього позиціонування експерта. Власним досвідом поділились Олена Львова, В’ячеслав Халанський, Наталія Простун та Михайло Шевченко. Особливе місце під час Форуму було приділено дискусії щодо україноцентризму та національній суб’єктності. Своїми міркуваннями ділилися Юрій Сиротюк та Ігор Плохой.

форум Всі разом

Кульмінацією заходу став урочистий вечірній бенкет із церемонією нагородження. У колі однодумців під час званої вечері було відзначено семеро осіб – за приклад успішних справ. Диплом і подарунок – кожному лауреату. А також нагрудний значок з лого «Всі разом!» – кожному учаснику стратегічного Форуму.

Фотозвіт про подію ТУТ

Джерело: vsirazom.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

{:uk}Що загрожує біблійному душеопікунству?{:}{:ru}Что угрожает Библейскому душепопечению?{:}

Наступна Стаття

В Україні відбулися масові заходи вшанування жертв Голокосту

1 Прокоментуйте

 1. Лев
  28.01.2020 в 18:59 — Відповіcти

  Це – дуже й дуже цікава й актуальна інфа.
  І, зокрема, про участь у цьому форумі нардепа Святослава ЮРАША, який, як відомо, є ініціатором створення у ВР відповідного міжфракційного депутатського об’єднання. 🙂
  Ну що ж: надалі побачимо, як направду відбуватиметься і розвиватиметься ця співпраця і які конкретно вона принесе плоди.
  Так що: дай то Боже! Амінь 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *