Притчі

Штовхай свій камінь

Колись жив один чоловік, у якого було велике бажання потішити Бога. Він молився день і ніч, доки одного разу Голос з небес не сказав йому: «Я хочу, щоб ти пішов і штовхав той камінь».

Цей чоловік прокинувся наступного ранку натхненним і побіг, щоб знайти величезний камінь. Він почав штовхати його, але нічого не відбувалося, він намагався штовхнути його весь день.

Наступного дня він зробив те ж саме, але камінь не зрушив ні на один сантиметр. Він продовжував так штовхати цей камінь протягом трьох місяців, поки одного разу він не зневірився і не перестав штовхати.

Цієї ночі йому наснився сон, і Голос Небесний запитав його:

− Чому, ти перестав штовхати?

− Нічого не сталося, камінь не зрушився, − відповів чоловік.

Схожі статті

− Нічого не сталося? Подивися на себе! Подивися, наскільки ти став наполегливим і сфокусованим. Подивися, наскільки сильними стали твої м’язи. Ти вже не та людина, якою ти був, коли почав штовхати цей камінь. Крім того, Я не казав тобі зрушити цей камінь; Я сказав тобі штовхати його. Я сам зрушу камінь, коли прийде час.

Читайте також:

Продовжуйте штовхати ваш камінь. Він зрушиться в правильний момент, в ідеальний час, коли ви найменше цього очікуєте.

І чудові речі вже відбуваються з вами, навіть якщо ви їх ще не помічаєте.

«Все, що всилі чинити рука твоя, теє роби» (Екклезіаста 9:10).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button