Світ

Організація Bibles For The World відправить 200 000 Євангелій від Івана в Україну для поширення Благої Звістки про Ісуса Христа

Служіння організації «Біблії для світу» (Bibles For The World) зазвичай націлене на Південну Азію, Індію та Африку, але тепер команда BFTW розпочинає роботу і в Україні. Організація вже планує відправити в нашу країну 200 000 екземплярів Євангелія від Івана. Постраждале від військових дій мирне населення потребує Благої Звістки про Ісуса Христа.

Джерело: inlight.news з посиланням на mnnonline.org

Партнери BFTW у Харкові розповіли, що багато людей відкриті до того, щоб слухати Добру Звістку про Ісуса.

Керівник організації Джон Пудайте розповів, як українці просили надіслати їм Євангелії:

«Вони просили нас надати від 30 до 50 тисяч Євангелій від Іоанна російською мовою, тому що більша частина цієї східної зони фактично говорить російською як рідною. Вони сказали, що можуть роздати їх людям протягом двох-трьох тижнів».

Також він Джон Пудайте зазначив, що вони вже працювали в різних країнах ще з 20 століття. Також він дивується, як християни в Україні реагують на необхідності поширення Благої Звістки.

«Історично ми займалися дистриб’юцією і в Європі теж, особливо в Росії, навіть у ті роки, коли вона [РФ] перебувала за “залізною завісою”. Ми також працювали в інших країнах колишнього Радянського Союзу, які розвивалися в міру розпаду СРСР. Але це свого роду повернення до цього регіону, мабуть, через 20-25 років. Просіть Бога зміцнити Українську Церкву. Просто дивно, як тіло Христове реагує на це навіть усередині країни».

Загалом у рамках першого тиражу в Україну з Польщі буде надіслано 200 000 екземплярів Євангелія від Івана.

Місія організації Bibles For The World, яка несе своє служіння понад 65 років, полягає в тому, щоб стати каталізатором індивідуальної та культурної трансформації силою Божого Слова.

Це означає ділитися Благою Звісткою про Божу любов у Христі Ісусі. Вони служать недосягнутим, Церкві та християнським лідерам у країнах, що розвиваються, приділяючи особливу увагу Індії та сусіднім країнам.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button