Мультимедія

Як застілля стало літургією?

«Як же ця трапеза стала літургі́єю? Як святкова вечеря із двадцятьма людьми, один з яких уже трохи хмільний, які зібралися у когось вдома із вдячністю за дароване їм життя, та діляться їжею з бідними та з громадою, – як це перетворилося у тихе, вдумливе таїнство, де священник на латині молиться в церкві над крекерами та соком, без жодного натяку на соціальну справедливість? Як таке могло статися?»

Погодьтеся, розмова про Царство Боже не може бути прісною й нудною. Бо ж Царство − це найвищою мірою бенкет, трапеза, застілля. Не випадково ми найчастіше бачимо Ісуса в Євангелії, який навчає за столом. І саме за столом Він увіковічнив для Своїх учнів пам’ять про Себе, подавши їм на вечері хліб та вино. І ми також повинні переживати Царство Боже й пам’ятати про Ісуса, саме за столом, за Господнім столом. Це кульмінація й вершина церковного життя та знак і прояв Божого Царства на землі.

Ви можете підтримати цей проєкт:
підписавшись на канал ✍️
поставивши уподобайку 👍
натиснувши дзвіночок 🔔
поділившись цим відео з друзями ✉️
Підтримати переклад проповідей вашими донейтами можна тут:
👉 ПриватБанк 5168 7422 3782 7997 Тегза Ярослав Васильович «на переклад».
👉 PayPal: YAROSLAV TEHZA tvijdyvnyj@gmail.com
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button