Домашня » Новини » Всеукраїнська Рада Церков засудила антисемітські провокації в Києві

Всеукраїнська Рада Церков засудила антисемітські провокації в Києві

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступила з заявою, в якій засуджує наругу над пам’ятником єврейському письменнику Шолом-Алейхему в Києві.

“Це, безперечно, акт вандалізму та замах на міжнаціональний і міжрелігійний мир в Україні. …Але ми знаємо, що антисемітизм та вандалізм не користуються підтримкою широкого загалу українського суспільства”.

Наводимо повний текст Заяви, оприлюдненій 25 листопада на сайті ВРЦіРО:

Заява Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, яка об’єднує в своєму складі понад 90 відсотків віруючих людей християнського, іудейського та мусульманського віросповідань, рішуче засуджує наругу над пам’ятником єврейському письменнику Шолом-Алейхему в Києві. Це, безперечно, акт вандалізму та замах на міжнаціональний і міжрелігійний мир в Україні.

Ми вважаємо такі акти неприпустимими та звертаємо увагу на те, що системність, з якою зловмисники вчиняють акти вандалізму і наруги, свідчить про зацікавленість третьої сторони завдати шкоди українсько-єврейським відносинам та виставити українців перед світом, як закоренілих антисемітів. Але ми знаємо, що антисемітизм та вандалізм не користуються підтримкою широкого загалу українського суспільства. Тому ми просимо усіх наших співгромадян поставити рішучий заслін ворожим спробам розпалити вогонь міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі в Україні.

Ми звертаємось до Національної поліції та МВС України з проханням розслідувати зазначений інцидент і притягнути винних до встановленої законодавством відповідальності.

25 листопада 2019 року, Київ

Джерело: Інститут релігійної свободи

Попередня Стаття

Микола Кулеба – жахливе ДТП, що відомо про ситуацію

Наступна Стаття

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день усунення насильства проти жінок

1 Прокоментуйте

 1. Лев
  28.11.2019 в 14:17 — Відповіcти

  Й тим не менше. Не маємо права – у цьому контексті – дещо забувати і геть заплющувати на це очі.
  Й, зокрема, що під час, скажімо, деяких велелюдних вуличних заходів (маршів), що їх, зокрема, в Києві періодично влаштовують і проводять відомі праворадикальні організації і рухи, постійно – як добре відомо – проголошується і звучить, зловісно-гучно підхоплене ТИСЯЧАМИ голосів їх учасників, отаке гасло-слоган: “СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!”
  А от під час одного з них – і що теж не секрет – досить відверто і прямо проголошувалося і таке: “ЮДЕН, ГЕТЬ!”…
  А якщо, при цьому, врахувати, що отакі масові походи-марші центральними вулицями української столиці прихильників радикально-правих ідей та гасел, зазвичай, супроводжуються численними запаленими смолоскипами в руках їх учасників, то тоді (в пам’яті і свідомості) мимоволі виникають – певні й дуже конкретні – історичні паралелі та аналогії…
  І всі такі (й подібні до них) заходи і дійства в нашій державі дійсно: вельми активно й відповідно піаряться і коментуються, насамперед та особливо, російськими ЗМІ, а також їхніми підголосками, власне, і в Україні.
  А також. Чи можемо ми, християни, а тим паче – євангельські,
  контактувати і блокуватися з подібними “союзниками” лише на тій підставі, що вони, мовляв, “також” є послідовними критиками і опонентами сексуально-збоченної поведінки адептів ЛГБТ-спільноти?!
  Гадаю, питання це лишається “відкритим”…

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *