Про відомих

«Я прийшов до віри через довгий період заперечення», – Нікола Тесла

«В юності я не вірив в Бога. Атеїст в родині священика − все одно що гусак в овечому стаді – рідкісна рідкість.

Коли я сказав батькові, що не хочу йти по його стопах, тому що не вірю в Бога, батько, всупереч очікуванням, не розсердився.

Він подивився на мене тим особливим поглядом, яким лікарі дивляться на тяжкохворих, і сказав, що до істинної віри приходять через сумніви. Сумніви – це спокуса, який треба подолати, щоб знайти міцну, непорушну віру.

Мені на це потрібно понад 40 років. Настав день (батька на той час уже не було в живих), коли я усвідомив, що Бог є.

Читайте також:

Кожна розгадана таємниця світобудови, кожне зроблене відкриття наближало мене до думки про існування незбагненного Вищого Задуму, Закону над всіма законами.

Схожі статті

Мене за інерцією продовжують вважати невиправним матеріалістом, але насправді я давно вже не такий. Я прийшов до віри через довгий період заперечення, і віра моя міцна, як і передбачав батько».

Джерело: Telegramканал «Пасторское наставление» з посиланням на «Тесла Н. Щоденники. Я можу пояснити багато».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button