Новини суспільстваХристиянські новини

25-річчя діяльності Ради Церков. Відбулося ювілейне засідання

Сьогодні, 24 червня, відбулося ювілейне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди відзначення 25-річчя її діяльності. Рада Церков оприлюднила комюніке заходу.

Джерело: irs.in.ua

Окрім релігійних діячів, на урочистому засіданні були присутні Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Гасло заходу: «Ми всі рівні, ми всі різні та об’єднані заради спільного блага України».

У комюніке Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій наголосила, що спільноти віруючих в Бога людей – Церкви і релігійні організації, об’єднані у ВРЦіРО, є різними, але водночас залишаються рівними.

Читайте також:

Рада Церков підкреслила, що вона і надалі обстоюватиме збереження моральних засад і цінностей, даних Творцем, на яких ґрунтується успіх багатьох країн.

«Ми прагнемо побудувати суспільство, у якому жодна ідеологія не тисне на людину, принижуючи одних перед іншими, а дарована Ним національно-державна самобутність всебічно охороняється та конструктивно і стабільно розвивається. Нехай Господь благословить наш народ та його вільну і незалежну державу у 30-ту річницю відновлення її Незалежності!» – заявила ВРЦіРО.

Детальніше про комюніке ювілейного засідання ВРЦіРО, присвяченого 25-річчю її діяльності можна ознайомитися за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button