Новини суспільстваХристиянські новини

Взяти участь у місцевих виборах: заклик віруючих депутатів до християн

Віруючі депутати записали відеозвернення до християн із закликом балотуватися на місцевих виборах 2020 року. Повідомляє Всеукраїнський Собор.
Роль органів місцевого самоврядування є надзвичайно важливою для утвердження духовних і моральних цінностей, реалізації політики в інтересах зміцнення інституту сім’ї та сімейних цінностей, забезпечення свободи совісті та віросповідання, сприяння діяльності релігійних організацій, забезпечення викладання предметів духовно-морального спрямування у закладах освіти, а також для протидії наявним викликам у моральній і духовній сфері, недопущення пропаганди аморальності та реалізації відповідних ініціатив.

Саме тому, християнам необхідно приєднуватися до діяльності органів місцевого самоврядування та працювати як депутати місцевих рад, сільських, селищних і міських голів задля слави нашого Господа.
Олег Подкопаєв, пастор церкви “Дім хліба”, депутат Центрально-Міської районної ради у місті Кривому Розі закликає християн брати участь у місцевих виборах.

Олександр Фуркало, голова Бузівської об’єднаної територіальної громади, член церкви євангельських християн-баптистів закликає християн брати участь у місцевих виборах.

Володимир Поліш, депутат Івано-Франківської обласної ради закликає християн брати участь у місцевих виборах.

Юрій Рабий, пастор церкви “Світло Зорі”, депутат Вараської міської ради закликає християн брати участь у місцевих виборах.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!