Новини культури

Книгу «Марнотратний Бог» Тімоті Келлера можна придбати у видавництві «Кана»

Тепер книгу «Марнотратний Бог» Тімоті Келлера можна придбати у християнському видавництві «Кана». Ця книга допоможе вам зрозуміти гріх, благодать і спасіння по-новому. Вона відкриє шлях до справжнього пізнання не лише себе, але й глибокої Божої любові.

Джерело: facebook

У своїй книзі, яка надихає і спонукає до роздумів, Келлер пропонує віруючим і допитливим нове розуміння центрального послання християнської віри. І це розуміння може кардинально змінити все ваше життя.

Як зазначає видавництво, книга Тімоті Келлера допоможе християнам вирватися зі шкаралупи формального християнства, до якого вони так звикли, і увійти в простір справжнього світла, слави та спасіння – де на них чекає сам Ісус Христос, готовий прийняти й пробачити кожного.

Читайте також: 

П’ять причин, чому обираємо Біблію

«Ми доклали багато зусиль, аби внутрішній дизайн та додаткові матеріали книги відповідали вашим найвищим очікуванням. У книзі ви знайдете відео розмови з Тімоті Келлером, які допоможуть вам в індивідуальному або груповому вивченні біблійних істин», – йдеться у дописі видавництва на сторінці у Facebook.

Купити книгу можна тут: kanabooks.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button