СвітХристиянські новини

«Спалимо церкву дотла!» – заклик ЛГБТ-активістів проти баптистської церкви

ЛГБТ-активісти в інтернеті закликали спалити баптистську церкву з Ньюквей: «СПАЛІМО ЦЕРКВУ ДОТЛА!», через те, що пастор Джош Уільямсон його коментар в Фейсбук, де, він, під новиною про скасування щорічного гей-прайду залишив коментар: «Чудова новина». Інший користувач запитав пастора в коментарях: «Чому?». Той відповів: «Тому що я не думаю, що гріх слід святкувати». Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.
Після цих слів на пастора та його церкву піднялася хвиля критики, тиску та погроз. Організатори фестивалю вдалися до брехні та маніпуляції. Вони зробили скріншоти всіх негативних дописів про гей-парад інших користувачів та опублікували їх від імені пастора, відмітивши при цьому церкву, де він служить.
Потім ЛГБТ-група закликала своїх прихильників звертатися в поліцію зі звинуваченнями пастора в акті ненависті. Активісти приходили та «зривали» недільні служби церкви, погрожуючи депортацією Вільямсона назад до Австралії.

Дружина пастора також зазнала погроз та знущань в Інтернеті. Її  зображення було накладене на відеопорнографічний контент та розповсюджене в Інтернеті.  ЛГБТ-активісти в Інтернеті закликали спалити баптистську церкву Ньюквей: «СПАЛІМО ЦЕРКВУ ДОТЛА!».
Уільямсон повідомив про погрози поліції Девону та Корнуолу. Але поліція застерегла пастора, що, якщо віні надалі ображатиме ЛГБТ-спільноту, він попаде за ґрати. При цьому, поліція не вбачає в закликах місцевих активістів спалити церкву нічого протиправного.
А пастор повідомив правозахисникам, що поліція погрожує йому переслідуванням за висловлення своєї думки щодо ЛГБТ.
Сторінка Джоша Уільямсона на Facebook:
https://www.facebook.com/JoshWilliamsonEvangelist/?ref=page_internal
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button