Новини суспільства

Християнський центр «Реаліс» оголошує про новий набір абітурієнтів!

Набір на навчальні програми від «Реалісу» розпочатий! Тепер усі бажаючі мають можливість навчатися за трьома основними напрямками.

Джерело: realis.org

Соціально-політична етика та теологія

Програма розглядає ряд різних теологічних позицій, такі як «участь християн у суспільно-політичному житті», «теологічні основи справедливого суспільства», «місію церкви в суспільстві», «етичні питання війни та миру», «перспективи соціального примирення» та ін.

Богослів’я та цифрова культура

Програма допомагає зрозуміти основні особливості сучасного світу цифрових технологій та трансформувати традиційні форми служіння з урахуванням та використанням технічних можливостей та особливостей цифрової епохи.

Лідерство у служінні

Програма розглядає підходи та принципи вивчення, інтерпретації та застосування Біблії у житті та служінні християнського лідера, а також особливостей ефективного християнського служіння у сучасній культурі.

До викладання курсу будуть запрошені одні з найкращих експертів у галузі, обрані студентами з-за кордону (Великобританія, США) та України.

Навчання в основному проходитиме онлайн, на нього будуть запрошені християни всіх конфесій. Початок навчання 12 лютого. Прийом документів до 9 лютого (за потреби термін може бути продовжений до початку навчання).

Після закінчення навчання студенти отримають сертифікат або диплом, виданий «Реалісом». Список предметів, які необхідно вивчати під час курсу, вимоги до вступу, ціни та контактні дані можна знайти на веб-сайті кожного курсу.

Схожі статті

Для довідки:

Християнський навчально-дослідницький центр «Реаліс» є міждисциплінарним центром, який готує християнських лідерів і консультантів, а також розробляє проєкти по зміцненню християнського свідчення в сучасному українському суспільстві

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button