Сім'яХристиянські новини

Виставка й марш: Духовна Рада Християн запланувала заходи в Одесі

Духовна Рада Християн Одеської області запланувала провести виставку «Репресована релігія» та марш за сімейні цінності «Папа Мама і Я – щаслива сім’я». Повідомляє odessabaptist.info.

29 березня служителі Духовної Ради Християн в Одеській області зібралися в Messianic Jewish Bible Institute. В процесі роботи, учасники обговорили та намітили декілька заходів. Перший Заступник Голови Одеського Обласного Об’єднання, пастор Володимир Помазков, також взяв участь в роботі Духовної Ради Християн.

Виставка й марш: Духовна Рада Християн запланувала заходи в Одесі

Рада вирішила, що до дня пам’яті жертв політичних репресій вирішено провести виставку «Репресована релігія».

Читайте також:

Також, 5 червня в Одесі вирішено провести марш за сімейні цінності «Папа Мама і Я – щаслива сім’я». Мета акції – привернути увагу суспільства до загроз для інституту сім’ї, виступити на захист сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, який відповідає Божому велінню і природі людини.

В цей же день, подібний марш, за підтримки Ради Церков України, проходитиме у Києві.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!