УкраїнаХристиянські новини

10 липня у Черкасах відбувся велопробіг «Всі разом за сім’ю»

Понад 200 мешканців Черкас 10 липня під час велопробігу «Всі разом за сім’ю» проїхали бульваром Шевченка від площі 700-річчя до Долини троянд. Потім всіх учасників очікував концерт. Захід організував ГО «Руху Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

Джерело: procherk.info з посиланням на пресслужбу «Руху Реформації».

Голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв підкреслює, що це традиція − проводити фестивалі сім’ї, велопробіги, якими вони хочуть привернути увагу до питання традиційної сім’ї. Вони заохочують людей цінувати та берегти сім’ю, любити свою родину.

10 липня у Черкасах відбувся велопробіг «Всі разом за сім’ю»

Під час велопробігу їхало авто, з якого лунали заклики берегти своїх рідних та молитися за свої сім’ї. Також учасники везли прапори з відповідними гаслами.

10 липня у Черкасах відбувся велопробіг «Всі разом за сім’ю»

Один з організаторів заходу Сергій Кам’янецький зазначив, що вони вбачають загрозу сімейним цінностям, які в сучасному світі все більше нівелюються. Тому така акція є для мешканців Черкас закономірною, аби висловити своє ставлення до того, що відбувається.

По завершенню велопробігу в Долині троянд учасник проєкту «Голос країни» Влад Бєлік виконував пісні. Стронгмен Євгеній Хитяєв показав силове шоу. Чоловік гнув сковорідки, забивав гвіздки руками та надував грілки. Водночас Євгеній розповідав про цінності своєї сім’ї та наголошував на тому, що намагався будувати свою сім’ю за тими зразками, які є в Біблії.

10 липня у Черкасах відбувся велопробіг «Всі разом за сім’ю»

10 липня у Черкасах відбувся велопробіг «Всі разом за сім’ю»

Силач зазначив, що найунікальніше, що є в цьому світі – це сім’я. Якщо є взаєморозуміння та любов в сім’ї – це стає тим сховищем, куди людина хоче повертатися. Він вдячний Богу, що сьогодні має можливість виступати по всій країні, та говорити зокрема і про сімейні цінності.

Йдеться, що ГО «Рух Реформації» планує взяти активну участь в організації масштабного Дня Подяки на центральному стадіоні міста. Свято планують присвятити Дню Незалежності України. Захід відбуватиметься за підтримки Черкаської ОДА, Черкаської міської ради та Черкаської обласної ради християнських церков.

Читайте також:

Нагадаємо, що 28 травня 2021 року в Черкаській обласній філармонії відбувся Молитовний сніданок. Захід мав назву: «30 років служіння Богові та Україні». На події були присутні представники культури, виконавчої влади, депутати обласної та міської ради, представники громадських організацій, освіти, військові, волонтери, підприємці та священнослужителі. Організатори Молитовного сніданку – ГО Рух Реформації та Черкаська обласна Рада Християнських церков.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button