Релігія

Евакуювати людей з Азовсталі, особливо захисників Маріуполя та поранених військових – звернення Ради Церков України до міжнародних організацій

На сайті Інституту релігійної свободи опубліковане звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до світових лідерів, ООН та інших міжнародних організацій про необхідність евакуювати людей із заводу «Азовсталь», включно із захисниками Маріуполя.

Джерело: irs.in.ua

Релігійні діячі звернули увагу, що серед українських військових, які залишаються в облозі на маріупольському заводі, є чимало поранених. Ці захисники потребують невідкладної медичної допомоги.

Однак російські окупанти масово обстрілюють Азовсталь і намагаються його штурмувати. Це стоїть на заваді евакуації.

ВРЦіРО закликає світових лідерів і міжнародні організації проявити милосердя, евакуювавши захисників Маріуполя на підконтрольну Україні територію в обмін на полонених російських солдатів та інших осіб, затриманих за антиукраїнську діяльність. Особливо слід проявити людяність до поранених, що є вимогою міжнародного гуманітарного права.

Рада Церков підтримує та благословляє зусилля тих, хто продовжує боротися за порятунок кожної людини, яка знайшла прихисток на заводі «Азовсталь». Релігійні діячі моляться, щоб кожен мирний мешканець і захисник Маріуполя був врятований.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button