Україна

Використовувати фразу «війна проти України», а не «в Україні» – заклик МЗС

Міністерство закордонних справ України закликає іноземні спільноти вживати формулювання «війна проти України», а не «війна в Україні». Міністерство хоче, аби був правильний акцент на факті російської агресії. Про це МЗС написало у своєму Twitter-акаунті.

Джерело: detector.media

На думку МЗС, використання фрази «війна в Україні» неправильне, тому що «збільшує публічне нерозуміння ситуації, підживлює помилкове уявлення про війну та її витоки, забезпечує родючий ґрунт для російської дезінформації».

2 березня 2022 року Генеральна асамблея ООН у своїй резолюції використала формулювання саме «війна проти України» (war against Ukraine), наголосили в міністерстві.

Читайте також:

Як підкреслило МЗС, саме ця фраза «точно вказує на те, що ця війна, а також її руйнівні людські й економічні втрати є наслідком російської агресії проти України».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button