Релігія

Біблійне товариство в Голландії надсилає тисячі Нових Завітів українським військовим

Реформатське біблійне товариство (GBS) з Нідерландів надрукувало майже 10 000 Нових Завітів українською мовою. Вони призначені для солдатів на фронті в Україні.

Джерело: cne.news

Спеціальні Біблії мають камуфльовану обкладинку, повідомляє голландська газета Reformatorisch Dagblad, посилаючись на пресреліз Біблійного товариства. Книги були поширені капеланом Володимиром Вшивкіним. Він є пастором громади у Броварах.

Духовні питання

«В окопах немає атеїстів, − сказав він. Люди, що воюють, постійно стикаються зі смертю; ось чому вони зараз відкриті для духовних питань. Коли війна закінчиться, солдати перестануть ними цікавитися. Зараз є унікальний шанс дати їм Біблію. Вони повинні знати шлях до порятунку; їм потрібна підтримка та втіха, які може дати Біблія. Капеланам потрібна Біблія, щоб вести своїх солдатів».

Окрім пастора Вшивкіна, у поширенні Біблії активні й інші, пише GBS. Десятирічний хлопчик поширює Нові Завіти серед солдатів від початку війни, стверджує місцеве відділення GBS. Він закликає солдатів вірити в Бога і молитися. Він сам робить це щодня. Солдати дуже цінують його. Його батько, який був християнином, був убитий російськими солдатами. Його тіло було спалено. Зараз хлопчик живе разом зі своїм старшим братом і матір’ю. Однак це жорстоке вбивство не змінило непохитної віри цього хлопчика.

Читайте також:

В Україні безпрецедентно зростає попит на Біблії

Друк

Раніше Норвезьке біблійне товариство випустило новий переклад Біблії українською мовою. Організація помітила підвищений попит на Слово Боже у зруйнованій війною країні, повідомили CNE у квітні минулого року. Потім вони почали друкувати Біблію українською мовою, а також розмістили новий переклад в інтернеті.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button