Християнські новини

За свободу віросповідання потрібно боротися – Ангела Меркель

Зі слів канцлера Німеччини Ангели Меркель, за свободу релігії в Європі варто боротися, так само як і за свободу переміщення.
Вона зауважила, що в минулому багато хто прийняли ЄС зі всіма перевагами (свобода слова, свобода віросповідання, свобода переміщення) як те, що є по умовчанню.

«Цього немає у багатьох країнах світу. І саме тому за таку Європу варто боротися, – додала Меркель. – Ось чому один з наших передвиборних плакатів говорить: «Якщо Європа буде міцнішою, тоді Німеччина буде сильнішою». Це взаємопов’язано»

Канцлер визнала, що ЄС був далеким від досконалості і що Брюссель інколи дуже бюрократичний.

«Але за останні кілька місяців ми усвідомили, що Євросоюз – це більше, ніж просто бюрократія і економічне регулювання. Європа і об’єднане життя в Європейському союзі мають відношення до війни і миру, що десятиліття миру після Другої світової війни були б абсолютно немислимими без Європейського союзу», – сказала Меркель.

Більше про свободу релігії:

Канцлер заявила, що вона готова до укріплення євровалюти, через призначення міністра фінансів Єврозони, який буде здійснювати нагляд за об’єднаним бюджетом інвестицій і переказів, щоб допомогти країнам членам пом’якшити спади економіки.

Слово про Слово
з посиланням на invictory.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!