Новини суспільства

Лікувально-профілактичні заклади Чернівців отримали християнські новорічні подарунки

Вчора, 29 грудня, в Чернівцях відбулися благодійні заходи на честь новорічних свят. Організатором виступив помічник народного депутата України Георгія Мазурашу Микола Гунько.

Лікувально-профілактичні заклади Чернівців отримали християнські новорічні подарунки

Подарунки отримали постояльці геріатричного пансіонату, притулку для неповнолітніх, пацієнти міської дитячої лікарні, онкодиспансеру, кардіодиспансеру та наркодиспансеру.

Під час заходів крім традиційних смаколиків постояльці пансіонату і притулку, пацієнти лікарень  отримали християнські новорічні подарунки: Новий Заповіт, дитяча Біблія, журнал «Моя здорова сім’я», буклет про вісім принципів здорового способу життя, всесвітньовідомий бестселер про історію християнства «Велика Боротьба», листівки з десятьма Божими заповідями і тематичні розмальовки «Біблійне природознавство», «Біблійна географія», «Біблійна валеологія», «Біблійна арифметика».

Лікувально-профілактичні заклади Чернівців отримали християнські новорічні подарунки

Читайте також:

Пацієнти онкодиспансеру, кардіодиспансеру та наркодиспансеру разом з книгами, журналами та буклетами отримали також в подарунок улюблену християнську щомісячну газету «Вічний Скарб».

«В ці скрутні та тривожні дні для українського народу крім традиційної благодійності надзвичайно важливо нести людям надію», — підсумував проведені заходи Микола Гунько.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button