СвітХристиянські новини

У Канаді за ніч згоріли дві церкви, влада не виключає підпал

На південному заході Онтаріо (Канада) були знищені вогнем дві церкви. Поліція не виключає навмисного підпалу церков, повідомлень про постраждалих не надходило. Повідомляє CTV.NEWS та Благовест.Инфо.

«…ми стояли там і плакали», – каже член однієї з церков Френсіс Кілборн, який отримав новину про пожежу близько о 2:30 ночі.

Представники аварійних служб повідомили, що отримали повідомлення про загоряння незабаром після півночі.

 «Усі три пожежні департаменти Strathroy-Caradoc були використані…», – йдеться у CTV.NEWS.

Після прибуття екіпажу було виявлено, що будівля об’єднаної церкви муніципалітету Південний Карадок повністю охоплена полум’ям. Приблизно о 6:15 ранку за місцевим часом, через кілька годин після першої пожежі, екстрені служби отримали виклик у зв’язку із загорянням англіканської церкви святого Андрія.

Коли прибула пожежна служба, вони боролись з вогнем, але було вже пізно.

«…У такому вогні нічого не врятуєш, усе зникло ще до того, як ми сюди потрапили», – заявлено у CTV.NEWS.

Зараз розслідування проводять поліція Strathroy-Caradoc та Управління пожежного маршала Онтаріо.

«Ми все ще на попередніх стадіях розслідування, тому розглядаємо всі версії, але, очевидно, дуже підозріло, що дві церкви загорілися в безпосередній близькості один від одного, приблизно в один і той же час», – повідомив представник місцевої поліції Кевін Хоу.

підпал
підпал

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!