Україна

Від початку повномасштабної війни з України виїхало 5,4 млн українців, а повернулося 3,4 млн – ДПСУ

За даними Державної прикордонної служби України, від початку повномасштабної війни з України виїхало 6,1 млн біженців, з яких 5,4 млн – українці. При цьому повернулося 3,4 млн громадян України. Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко.

Джерело: lb.ua

Водночас за словами речника, ведеться багато дискусій щодо обмеження та заборону виїзду для чоловіків від 18 до 60 років.

Однак прикордонники пропускають чоловіків виключно до норм чинного законодавства. Щоденно чують відмову у перетині кордону понад 100 чоловіків, більшість з яких підпадають під обмеження виїзду під час воєнного стану. Лише за 22 червня таких порушників було 30 осіб, зазначив він.

Також речник ДПСУ розповів, хто перетинає кордон та має право на це.

Як повідомив Андрій Демченко, кордон в обидва боки перетинають водії-далекобійники та особи, що перевозять гуманітарні вантажі.

Він підкреслив, що мають право на виїзд і ті чоловіки, що непридатні для військової служби за станом здоров’я. А також ті, хто постійно проживає закордоном, маючи відмітки міграційної служби чи дипустанови. Це стосується здобувачів освіти закордоном, спортсменів, багатодітних батьків, у яких на утриманні троє та більше дітей віком до 18 років, та батьки, які є одинаками, особи з інвалідністю та особи, що їх супроводжують, підкреслив Андрій Демченко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button