Домашня»Новини»Всеукраїнське Свято подяки відбудеться 12-13 вересня в центрі столиці

Всеукраїнське Свято подяки відбудеться 12-13 вересня в центрі столиці

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

30 січня 2020 року відбулася робоча нарада організаційного комітету Всеукраїнського Свята подяки за участі представників РЄПЦУ і УМР. Цьогоріч урочисте дійство відбудеться традиційно у центрі столиці 12-13 вересня.

Під час святкування вздовж Хрещатика працювати фестивальне містечко PodyakaFest, в рамках якого на гостей і жителів міста чекатимуть: різноманітні локації, виступи співаків та музикантів, особливі гості та неймовірна атмосфера вдячності Творцеві за всі Його блага.

Свято подяки чи свято жнив проводить у своїй помісній церкві абсолютно кожна протестантська громада. Вже три роки поспіль в центрі столиці євангельські віруючі проводять Всеукраїнське Свято подяки. Найголовніша ціль – це висловити вдячність Богу. Регулярно такі святкування відбуваються і на регіональному рівні. Подібні заходи демонструють українському суспільству те, що євангельська громада України щиро вірить в Бога і піклується про країну, яку нам дав Господь.

Нагадаємо, що в Україні національного масштабу це свято почало набувати після Революції Гідності. Так, вперше масштабне Всеукраїнське Свято подяки відбулось 17 вересня 2017 року за участі мотиваційного спікера Ніка Вуйчича. Захід зібрав більше ніж 250 тис. українців. У 2018 році на Свято подяки у Києві завітав голлівудський актор Стівен Болдвін. 15 вересня 2019 року на центральній вулиці країни втретє відзначили Всеукраїнське Свято подяки, яке відвідали десятки тисяч осіб! Жителі і гості Києва зібралися на головній вулиці столиці, аби подякувати Богові за свою країну, за сім’ю, за урожай.

Ініціаторами святкування виступають Рада Євангельських Протестантських Церков України та Українська Міжцерковна Рада за підтримки Всеукраїнського Собору.

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

«Фабрика цифрових кретинів»: французький нейропсихолог знайшов причини зниження інтелекту у дітей

Наступна стаття

Тур Франкліна Грема в Британії під загрозою через ЛГБТ

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *