Сім'яХристиянські новини

Депутати Калуської міськради закликали відмовитися від Стамбульської конвенції

На черговій сесії 25 червня 2020 року Калуська міська рада Івано-Франківської області ухвалила рішення № 3262 про звернення депутатського корпусу до керівництва держави. Депутати просять Президента, Кабінет міністрів, Верховну Раду захистити та підтримати інститут сім’ї в Україні, пише сайт руху “Всі разом.
У цьому рішенні депутати вимагають не ратифікувати Конвенцію Ради Європи «Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульську Конвенцію). Це рішення містить прохання щодо недопущення імплементації у національне законодавство «гендерної ідеології».

У документі депутати Калуської міськради просять перестати нав’язувати суспільству ідеї щодо нормальності різноманітних сексуальних девіацій. У тому числі – в освітній, медичній, правовій сферах. Калуська міськрада наполягає на необхідності впровадження ефективних механізмів боротьби із явищами домашнього насильства, а також проти жінок і дітей, у сфері торгівлі людьми та сурогатного материнства.

«Державна сімейна політика потребує належної інституалізації, постійної взаємодії Парламенту і Уряду та громадянським суспільством щодо формування та реалізації державної сімейної політики», — йдеться у рішенні.

Нагадаємо, що понад 80 місцевих рад звернулися до Верховної Ради, Президента і Кабінету міністрів щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Обласні, районні, міські, селищні депутати з усієї країни вимагають:
— зберегти статтю 51 Конституції України, у якій зафіксовано, що шлюб – це союз чоловіка та жінки;
— вилучити ідеологічні терміни «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з українського законодавства й унеможливити їхню появу у майбутньому;
— не допустити ухвалення закону «Про цивільне партнерство», адже це відкриває шлях до так званих «одностатевих шлюбів»;
— виключити з усіх підзаконних актів норми, які ставлять за мету подолання так званих «гендерних стереотипів», адже це зазіхає на природу і біологічну стать;
— ухвалити закон «Про заборону пропаганди гомосексуалізму» для створення безпечного інформаційного середовища для дітей.
Також нагадаємо, що 7 лютого 2020 року був затверджений Висновок наукових експертів Інституту держави і права імені Володимира Корецького НАН України, в експерти повністю підтримують рішення місцевих рад на щодо захисту інституту сім’ї та проти гендерної та ЛГБТ-ідеологій.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!