СвітХристиянські новини

20 країнам загрожує повномасштабний голод через COVID-19 – ООН

Організація Об’єднаних Націй (ООН) заявила, що 20 країн світу потребують термінової продовольчої допомоги через пандемію COVID-19. В іншому випадку цим країнам загрожує повномасштабний голод. Повідомляє ukrinform.ua з посиланням на news.un.org.

Відомо, що на межі голоду вже понад 34 мільйони людей у всьому світі. На порозі смерті опинилися жителі Ємену, Південного Судану та півночі Нігерії.

За словами гендиректора продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Цюя Дун’юя, масштаби страждань людей викликають велике занепокоєння.

Наш спільний обов’язок, каже гендиректор, – вжити заходів, щоб врятувати життя, захистити джерела доходу населення і запобігти подальшому погіршенню ситуації.

Як запобігти голоду наголосив голова Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) Девід Бісл. За його словами, необхідно терміново зупинити бойові дії, забезпечити гуманітарний доступ до найбільш вразливих верств населення, а також зібрати закладені в цьому році на боротьбу з голодом 5,5 млрд доларів.

Читайте також:

Нагадаємо, що за останні 50 років світовий рівень народжуваності вже впав більш ніж на 50 %. Через це безпосередньо уповільнюється економічне зростання.

У багатьох країнах, включаючи Італію, Південну Корею та Японію, до кінця цього століття населення зменшиться більш ніж наполовину.

Рівень народжуваності в більшості розвинених країн знижується на 5-15 відсотків.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button